Pomysł na second hand online?
16 cze

Pomysł na second hand online?

Cześć! Mam na imię Kasia.


Jestem farmaceutką, żoną Michała i mamą Jakuba. Na co dzień pracuję w aptece. Już na studiach szukałam oryginalnych i markowych ciuchów w tzw. lumpeksach. Wszyscy wiemy, że można tam znaleźć prawdziwe modowe perełki – niepowtarzalne egzemplarze od projektantów, sukienki z wyjątkowych i cennych linii, czy choćby klasyczne, choć najwyższej jakości szorty, spódnice, spodnie.

Miałam dużo czasu, więc chętnie odwiedzałam lumpeksy. Ale teraz, podobnie jak wiele zajętych mam i żon robię zakupy w internecie. To nie jest już „grzebanie" w pilśniowych kuwetach i właściwie cieszę z tego. Dlatego założyłam shafa.pl

Second Hand Online

Każda z nas potrzebuje wyjątkowych ciuchów, pragniemy być oryginalne. Dlatego pomyślałam, że można założyć lumpeks internetowy. Nie myślcie, że było to proste. Zaczęło się od poszukiwania dostawcy, hurtowni. Ale przed nami pojawiały się kolejne urzędnicze kłody – rejestracja działalności, zgłoszenie do inspektora danych osobowych, umowy z kurierami i operatorami płatności... Uff... Sporo tego było, ale już działamy.

Blog

Na blogu chcę pisać o second handach, trendach, moich inspiracjach. Chętnie podzielę się też z Wami moimi opiniami na temat ciuchów. Jestem otwarta na wasze sugestie, propozycje postów.

Zapraszam, Kasia.

Otrzymaj kod rabatowy na pierwsze zakupy. Zapisz się do newslettera.

Możesz zrezygnować z subskrypcji w każdym momencie.